Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaHaberlerCanva nedir, nasıl premium alınır?

Canva nedir, nasıl premium alınır?

- Advertisement -

Canva Nasıl Bir Site?

Fotoğraf ve video kolajları günümüzde birçok farklı platform üzerinden yapılabiliyor. Ancak içlerinde en çok tercih edilenler arasında Canva yer alıyor. Canva uzun süredir dijital platformda herhangi bir tasarım yapabilmek adına kullanabileceğiniz sitelerden biri olarak karşımıza çıkar. Canva nedir sorusu da bu bağlamda sıklıkla karşılaştığımız bir soru işaretidir. Canva içeriğinde neler yapılabildiği veya nasıl bir avantaj sağladığı merak edilir. Belirtmeliyiz ki Canva oldukça kullanışlı bir dijital tasarım platformunu oluşturur. Özellikle de grafik tasarım alanında şablon, afiş veya sosyal medya gönderisi hazırlama için alternatif bir sitedir.

Canva üzerinden gerçekleştirebileceğiniz tasarımlar için birçok alternatif örnek de sunulur. Bunun yanı sıra Canva Premium ile çok daha fazla özelliği kullanmaya da başlayabilirsiniz. Sosyal medya gönderileri hazırlama, herhangi bir web sitesi için içerik oluşturma veya logo tasarımı gibi konularda sitede işlem yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tasarımların hepsini Canva’da yayınlayabilir ya da sadece sizin görebileceğiniz şekilde çalışmalara kaydedebilirsiniz. Bu bakımdan değerlendirildiğinde Canva geniş bir kapsamda fayda sağlayan tasarım yapabileceğiniz sitelerden biridir.

AVvXsEieki 0btTms6XrPjS9zRPaU Qzk46YUHpvWi FlVRYzCWa7rLWdmHlC9It7d qGufceYGOAUNSCl VrzPu wtz29sVpyhRMIU9iqmcBgbd3Bt9JsAP9QMB0xdQV2eb2KraShM Cknh0TDIWTEPsDgu 3crQqXToFKZdmZARXWkd7GCqC aqX ZTm46=w639 h322
Canva Nasıl Bir Site?

Canva’da Neler Yapılabilir?

Pek çok kişi tarafından Canva nasıl kullanılır veya Canva’da neler yapılır sorularına yanıt aranıyor. Canva üzerinden aklınıza gelen herhangi bir tasarımı çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle Canva sitesine üye olmanız önemlidir. Ancak ücretsiz üyelikte Premium özelliklerden yararlanmanız mümkün değildir. Premium hesap üzerinden Canva’daki tüm özelliklerden ve içeriklerden faydalanabilmeniz mümkündür. Canva üzerinde yapacağınız tasarımlar için alternatif boyutlar da sunulur. Bir İnstagram gönderisi için kare veya story için dikdörtgen ölçülerde bir çalışma ekranı açılır.

Kendi bilgisayarınız üzerinden de Canva çalışmanıza çeşitli görsel içerikleri yükleyebilirsiniz. Bu görselleri kullanarak da tasarımınızı oluşturmaya devam edebilirsiniz. Çeşitli şablonlar, örnek tasarımlar üzerinden de çalışmalarınızı devam ettirmeniz mümkündür. Tüm yaptığınız tasarımlar, Canva taslaklar kısmında otomatik olarak kaydedilir. Böylece hesabınıza her giriş yaptığınızda tasarımlarınızı kullanabilir veya ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Canva mobil uygulaması üzerinden de tasarımlarınızı oluşturmaya devam edebilirsiniz.

AVvXsEjQfrUiNEDg4znxRfVbFtQZZQNzhpNfiwQEkPRwigLbzkS IpVtQFWg40V8 Twiq4c16B5UF FfhYrcDjeZXA9HcmbwA38 h0Pe8YkdJbL9 fPU9JJdMp9GwZeYUYgdl4cKqPMUSZfGEYOIHBKNFF69MX54IsNEWIy0lk1yLEHQj4zJAeHo26eUQkIE=w616 h308
Canva Premium Hesabı Alma

Canva Premium Hesabı Alma

Premium hesabı Canva kullanıcıları açısından çok daha nitelikli içeriklere sahiptir. Bu nedenle de Canva Premium daha fazla tercih edilir. Daha fazla seçenek ve alternatif ile daha güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bunun için bir Canva Premium hesabı almanız yeterlidir. Canva’ya üye olduktan sonra aylık veya yıllık olacak şekilde bir Premium hesabı oluşturabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra direkt olarak Premium özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Canva’da Premium bir hesap oluşturulduğunda 5 kişilik ekip oluşturma alternatifi de sunulur. Bu sayede mail adresi üzerinden davet gönderdiğiniz kişiler de aynı hesabı eş zamanlı olarak kullanabilir. Özellikle de bir ekip çalışması için Premium özellik fazlasıyla kullanışlı olmaktadır.

SosyalAtom Farkıyla Premium Edinin

Yalnızca 29.00TL ödeyerek, sizlerde Canva Premium sahibi olmak ister misiniz? Hemen SosyalAtom‘a kayıt olun. Ardından Uygulama Hesapları kategorisinden “Canva Pro” seçeceğini bulun ve siparişinizi oluşturun. Dakikalar içerisinde sizlere ait, sizin e-posta adresinizle kullanabileceğiniz Canva hesabını sizlere iletelim.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments