Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaInstagramInstagram Rozet Sistemi Nedir?

Instagram Rozet Sistemi Nedir?

- Advertisement -

Instagram Rozet Sistemi Ne İşe Yarar?

Video ve fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz, kaliteli bir uygulama olan Instagram, günden güne büyümeyi sürdürüyor. Ayrıca artık hemen herkes Instagram kullanıyor. Bu kadar büyük bir kitleye sahip olmasının en büyük özelliklerinden biri elbette ki oldukça fazla iyileştirme ve geliştirme yapılması. Instagram kullanıcıların ilgisini çekecek yeniliklerle beraber kullanıcı sayesini arttırmaya devam ediyor. Buna örnek olarak Reels, IGTV verilirken şimdilerde de rozet sistemi konuşuyor. Birçok kişi Instagram rozet sistemi nedir diye sorarken bu konu hakkında araştırma yapılmaya da devam ediliyor.


Instagram rozet sistemi, Instagram kullanıcılarının oldukça işine yarayacak bir özellik olarak görülüyor. Çünkü bilindiği üzere artık yediden yetmişe herkes sosyal medya içerisinde varlığını belli ediyor. Gerek vakit geçirmek gerekse kazanç elde etmek için Instagram üzerinde de çalışmalar sürdürülüyor. Kullanıcılar da bunun için uygulamanın sunduğu tüm iyi özelliklerden faydalanmayı seçiyorlar. Instagram üzerinde kazanç elde edebilmek için de yapmanız gerekenlerden biri canlı yayın açmak. Çünkü rozet sisteminden canlı yayın üzerinden faydalanabiliyorsunuz. Açtığınız canlı yayınlara katılan kullanıcıların, rozet satın alarak yayınlarınıza destek olması söz konusu oluyor. Bu sırada rozetleri kimin satın aldığını ve bağışçı olan kullanıcıları görebiliyorsunuz. Bu da sizin daha fazla bağış alabilmenizi ve kazançlarınızın çok daha fazla olmasını sağlıyor. 

Instagram Para Kazanma
Instagram Para Kazanma

Instagram Rozet Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Instagram rozet görevleri de bulunurken birden fazla avantajla da karşınıza çıkacağı söylenebilir. Çünkü uygulama içerisinde diğer popüler uygulamalarda olduğu gibi kazanımlarınız yükselecektir. Sizin hedef kitlenizle beraber, rozet sisteminden alacağınız veriminde yükseleceğinden emin olabilirsiniz. Bunların yanı sıra rozet sisteminin sunduğu özelliklerden faydalanabilmek adına daha fazla takipçinizin olması da gerekir. Bu sayede hem kitlenizle etkileşimlerinizi yukarı çıkarabilir hem de talep ettiğiniz gibi sistemli bir şekilde yükselebilirsiniz.
Rozet sisteminin kullanılmasıyla beraber sizi destekleyen takipçilerinizden de haberdar olmanız mümkün olur. Söz konusu takipçilerinizi canlı yayınlar içerisinde öne çıkarabilir ve yayınlarınıza katabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilginin sonucunda da diğer takipçilerinizden de destek alma fırsatına sahip olabilirsiniz. 

Instagram rozet görevleri
Instagram rozet görevleri

Instagram Rozet Sistemi Fiyatları Nasıldır?

Instagram rozet kazanma başvurusu yapmanız gerektiği gibi sizin rozet sistemi içerisindeki farklı seçeneklerden de haberdar olmalısınız. Bunlar, tek kalple, çift kalple ve üç kalple rozet olarak ele alınmaktadır. Bunların değerleri de elbette ki birbirinden farklıdır. Tek kalpli rozetler için 8,99 lira, iki kalp için 18,99 ve üç kalp için de 46,99 lira değeri verilmektedir. Siz canlı yayın içerisine girdiğinizde bir rozet satın alırsanız, bu rozetleri yalnızca yayın sahibinin gördüğünü bilmelisiniz. Bu da diğer katılımcıların rozet aldığınızı görmemesi anlamına gelmektedir. Siz rozet satın aldığınızda da yayın içerisinde bir çerçeve ile işaretlenerek gösterilirsiniz. Elbette ünlülerin yayınları içerisinde bir çerçeve içinde görünmek sizin için oldukça önemli olacaktır.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments