Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaInstagramInstagram Silinen Mesajlar Ve Fotoğraflar

Instagram Silinen Mesajlar Ve Fotoğraflar

- Advertisement -

Instagram Üzerinde Silinen Gönderileri Kurtarma Özelliği

Instagram silinen fotoğraf, mesaj, gönderileri kurtarma işlemi artık yeni gelen güncellemeler ile aktif hale geldi. Artık Instagram üzerinden silinen fotoğraflarınızı, videolarınızı ve gönderilerinizi kurtarabilirsiniz. Bunun için uygulama içine son silinenler özelliği eklenmiştir. Bu özellik sayesinde silmiş olduğunuz Instagram paylaşımlarınızı 30 güne kadar geri getirme şansınız olacaktır.
Instagram sürekli olarak yenilikleriyle birlikte kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Bir yandan da rekabet ortamını da kızıştırmaya başlamıştır. Son çıkardığı özellik sayesinde de oldukça faydalı işlere imza atmıştır. Son silinen “Recently Deleted” olarak adlandırılan özelliği sayesinde Instagram üzerinde silinen gönderilerinizi kurtarmanız mümkün hale gelecektir. Böylece yanlışlıkla bile sildiğiniz gönderi olduğunda üzerine bir bardak soğuk su içmek zorunda kalmazsınız.

image 29
Instagram Üzerinde Silinen Gönderileri Kurtarma Özelliği

Instagram’da Silinen Gönderileri Geri Getirme Özelliğini Nasıl Kullanabilirsiniz?

Instagram’ın yeni çıkarmış olduğu silinenleri geri getirme özelliğini kullanmak istiyorsanız oldukça kolay bir şekilde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle:
• Instagram hesabınıza giriş sağlayın
• Ardından hesap ayarlarından son silinenler sekmesine geliniz
• Burada 30 gün içerisinde silinecek olan içerikleri görebilir ve içerisinde de dilerseniz kurtarabilirsiniz.
Tüm bu işlemler sizlere verilen onay süreci içerisinde gerçekleşir. Instagram silinenleri geri getirme aşamasında geçerli olduğunu da belirtmek gerekir. Aynı zamanda Instagram bu özelliği getirdi ancak hikayeleriniz için henüz bir adım atılmadı. Hikayelerinizi geri getirme işlemi gerçekleştiremezsiniz. Hikayeler 24 saat içerisinde kalıcı olarak silinmeye devam etmektedir. 

image 30
Instagram’da Silinen Gönderileri Geri Getirme Özelliğini Nasıl Kullanabilirsiniz?

Instagram Üzerinde Silinen Mesajları Geri Getirmek Mümkün Mü?

Instagram yeni nesilde en çok kullanılan sosyal ağ platformlarından biridir. Ayrıca bu platform üzerinde her gün milyonlarca kullanıcı tarafından Instagram üzerinden milyonlarca mesaj, gönderi paylaşımı da beraberinde geliyor. Ancak bazı durumlarda kullanıcılar ister istemez sohbetleri kaybettikleri zamanlara denk gelebiliyorlar. Genellikle bu durum yanlışlıkla mesajları silmeden veya başka birinin mesajları silmesinden ortaya çıkan bir durumdur.
Instagram direkt mesajlar noktası da diğer sosyal medya platformlarında olduğu üzere karşılıklı iki kullanıcıya aittir. Bazen bu mesajların kaldırılmasından anlık pişmanlık duyuyor olabilirsiniz. Hatta bazen mesajlar içerisinde önemli depolanmış konuşmalarınızda yer alabilir. Bu gibi durumlar için farklı yöntemleri takip etmeniz gerekir. Çünkü Instagram üzerinden konuşulan mesajları yedekleme gibi bir durum söz konusu değildir.
İlk yöntemlerden biri de kendi tarafınızdan mesajlar silinmiş olsa bile karşı tarafta hala mesajlar duracaktır. Eğer bu kişiden isteme noktasında sorun yaşamayacaksanız o zaman sohbetleri göndermesini de rica edebilirsiniz.

Instagram Mesajlarınızı Facebook Aracılığıyla Kurtarın


Eğer yukarıda belirtilen Instagram silinen mesajlar noktasında karşı taraftan istediyseniz ve onda da mesajlar silinmişse başka bir yöntem daha mevcuttur. Instagram hesabınızı Facebook hesabınız ile bağladıysanız eğer Instagram mesajlarınızı kolay bir şekilde kontrol etme ve yönetmek adına Facebook gelen kutunuza erişim sağlayabilirsiniz. Böylece Instagram direkt mesajlarınızı buradan bulabilirsiniz.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments