Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaInstagramInstagram SMS Gelmiyor

Instagram SMS Gelmiyor

- Advertisement -

Instagram SMS 

Sosyal medyanın gözde platformlarından biri olan Instagram artık daha aktif bir şekilde kullanılıyor. Hatta kullanıcı sayısının bir hayli yoğun olmasından kaynaklı olarak günden güne gelişiyor. Farklı bölgelerde, farklı yaş aralıklarında olan insanlar katılım sağlıyor. Ayrıca Instagram bünyesinde yapılan çalışmalar birden fazla kitleye hitap ediyor.


Kullanıcılarının hemen her birinin farklı hedeflerinin olmasından dolayı daha geniş bir alana hizmet verdiği de söylenebilir. Bu kadar sevilmesinin en büyük nedenlerinden biri de zaten bu. Kullanıcılar bu alanda daha başarılı olmayı ve her daim sorunsuz bir ilerleme kaydedebilmeyi umuyorlar. Ancak bazen, her kabalık platformda olduğu gibi Instagram içerisinde de bazı problemlerin yaşandığı biliniyor. Bu problemlerden biri de Instagram SMS gelmiş sorunu olabilir.


Kullanıcılar uygulama içerisinde gerekli onayları verebilmek ve doğrulama işlemlerini tamamlamak için şifre bekliyorlar ancak bu problemle karşılaşabiliyorlar. Bu problemin çözüme kavuşturulabilmesi için de kendi içlerinde farklı yöntemler deniyorlar. En çok da bu konuyla ilgili araştırmaların yapıldığı söylenebilir. Peki siz Instagram SMS gelmiyor gibi problemlerle karşılaştığınız zaman ne gibi adımlar atılması gerektiğini biliyor musunuz? Bu aşamada yapılması gerekenlerden en önemlisi de sizlere sunulan rehber tarzı bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde takip etmek olarak gösterilebilir. 

uzgunuz isteginizle ilgili bir sorun olustu
Instagram SMS 

Instagram SMS Alma Sorunu

Eğer Instagram doğrulama kodu alamamakla ilgili bir problem yaşıyorsanız o zaman bazı çözüm önerilerinden faydalanabilirsiniz. Ancak öncelikli olarak da söz konusu soruna neden olabilecek durumları gözden geçirmelisiniz. Eğer sim kartınızı yeni değiştirdiyseniz o zaman kart değişimi sonrasında bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. İki üç günlük bir süreçte bu problem devam edebilir. İki üç günün ardından tekrardan denemelisiniz.


Eğer operatör değişikliğinizi yakın bir zamanda yaptıysanız da bu gibi bir sorunla karşılaşmanız muhtemel. Instagram bünyesine bilgisayarla giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Hatta normal şartlarda bağlandığınız internetten farklı bir internet ağı ile bağlanabilirsiniz. Bunun yanında cihazınızda söz konusu numaradan gelen mesajlar engellenmiş olabilir. Bunun için gerekli kontrolleri yapabilirsiniz. Ek olarak da faturanızdan dolayı gelebilecek olan kısıtlamaların olup olmadığını da gözden geçirmeniz şart. 

a1
Instagram SMS Alma Sorunu

Instagram SMS Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram mesaj gönderme sorunu çözebilmek için deneyebileceğiniz yöntemlerden biri hesabınız açıksa çıkış yapmaktır. Hatta telefonunuzun ayarlar kısmına gitmeli ve sonrasında uygulamalar sekmesi içerisinden uygulamanın ön belliğini silmeniz gerekir. Bu işlemleri doğru bir şekilde tamamlamanızın ardından da tekrardan giriş yapma işlemlerini sürdürebilirsiniz.
Kullanabileceğiniz diğer bir yöntem de yine hesabınızdan çıkış yapmanızla başlamaktadır. Bunun ardından da tekrardan ayarlar, uygulamalar ve Instagram sekmesine girmelisiniz. Bunları tekrarladıktan sonra da VPN uygulaması üzerinden farklı bir IP kullanarak giriş yapmayı denemelisiniz. Bu seçeneklerden biriyle başarılı bir sonuca ulaşmanız mümkündür. Eğer tüm bunlar sonuç vermiyorsa o zaman da son çare olarak mobil onay servislerinden birinden destek alabilirsiniz.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments