Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaSpotifySpotify Öğrenci İndirimi Nasıl Yapılır?

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Yapılır?

- Advertisement -

Spotify Öğrenci İndirimi Nedir?

Son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri olarak bilinen Spotify, birçok özellik sunduğu gibi belirli fırsatlar da barındırıyor. Spotify ile beraber milyonlarca şarkıya ulaşırken aynı zaman da farklı paketlerden de faydalanabiliyorsunuz. Bu paketlerden biri de elbette ki Spotify öğrenci paketi olarak biliniyor. Üniversite öğrencilerinin kullanabildiği paketler, normal şartlarda ödediğiniz ücretlerin yüzde elli oranında düşmesine yardımcı oluyor. İşte tam da bu yüzden öğrencilerin büyük bir çoğunluğu nasıl Spotify uygulamasından faydalanıldığını merak ediyor. İndirimlerin nasıl alındığını ve ne kadar süre geçerli olduğunu soruyorlar.
Ayrıca Spotify uygulaması üzerinden elde edeceğiniz Premium ile beraber artık müziklerinizi kesintisiz olarak dinleyebiliyorsunuz. Hatta bu sırada talep ettiğiniz öğrenci indirimlerinden faydalanmanız da mümkün hale geliyor. En iyi özellikleri barındıran uygulamada süre kısıtlamaları ve karışık çalma özellikleriyle sınırlı kalmak zorunda kalmıyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra ödemeniz gereken ücretleri de ciddi indirimlerden faydalanarak ödüyorsunuz. Peki siz Spotify öğrenci indirimi nasıl alınır, biliyor musunuz? 

Spotify Paketler
Spotify Paketler

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınıyor?

Spotify indirim tanımlama işlemleri içerisinde yapmanız gerekenler oldukça basit. Ancak bu süre zarfında sizin doğru adımları attığınızdan da emin olmanız gerekmektedir. Bu yüzden size söyleyeceğiniz talimatları doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz beklenmektedir. Bunun yanı sıra yapmanız gerekenlerden daha detaylı olarak bahsedilebilir. Bunlardan ilki öncesinde bir öğrenci belgesine sahip olmanız şarttır. Eğer öğrenci belgeniz yoksa indirimden faydalanamazsınız. Belgeyi tanımlamak için de size sunulan www.spotify.com/student adresinden ilerlemeniz beklenir. Bu adres içerisinde öğrenci belgenizi sisteme yükleyebilirsiniz. Bu sayede de öğrencilik durumunuzu kanıtlamış olursunuz.
Ayrıca sizden ekstra olarak öğrenci mail adresi istenmez. Ek olarak ödemelerinizi farklı bir şirket üzerinden yapmanız da mümkün değildir. Ödemeyi kendi hesabınız üzerinden yapmalısınız. Daha detaylı olarak bahsetmek gerekirse öğrenci paketini kullanırken herhangi bir sınırlamaya da maruz kalmazsınız. Normal satın alacağınız aboneliklerin birebir aynı özellikleri barındırmaktadır. Bu aşamada herhangi bir eksik içerik bulunmaz. Ek olarak kullanmaya başladığınız andan itibaren hem fiyatı hem de özellikleri konusunda beklentilerinizle buluşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Spotify üniversite indirimi
Spotify üniversite indirimi

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Yenileniyor?

Spotify üniversite indirimi için yenilemeler de yapılmaktadır. Ek olarak öğrenci paketinizin diğer paketlerle birleştirilmesiyle siz toplamda üç sefer yenileme yapabilirsiniz. Hatta üniversitenin başından itibaren başlayan indiriminizi dört yıl boyunca kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Bu sırada her daim yüzde elli indirim olanaklarından faydalanmış olursunuz.
İndirimlerinizi de on iki aylık süreç içerisinde sürekli olarak yenilemeniz gerekir. Yenileme işlemlerini de kaçırmadan yapmanız gerekir. Aksi taktirde yenileme işlemlerinin yerine standart fiyattan ücretlendirilirsiniz. Bunun olmaması için de dört yıl boyunca yenileme işlemlerini takip etmelisiniz. Bu sayede aslında çok daha avantajlı olursunuz. Öğrencilik hayatınız boyunca, kullanmak istediğiniz uygulama sizin için ulaşılabilir bir ödemeyle karşınıza çıkar.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

Önceki İçerikYoutube Filtreleme
Sonraki İçerikFacebook Beğeni Paketleri
RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments