Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaTikTokTikTok Hesabı Nasıl Gizlenir? 2022

TikTok Hesabı Nasıl Gizlenir? 2022

- Advertisement -

TikTok hesabı nasıl gizlenir konusunda birçok araştırma yapılmaktadır. Ayrıca TikTok uygulamasının yoğun olarak kullanıldığı da bilinmektedir. Kullanıcılarının aktif bir şekilde yer aldığı TikTok platformu farklı özellikler ve iyileştirme çalışmalarıyla karşınıza çıkmaktadır. Bu yüzden günden güne daha iyi bir altyapıyla hizmet vermektedir. Bunun yanında popüler uygulamalardan biri olan TikTok hesabı gizleme özelliği de mevcuttur. Yani hesabınızı genel olarak gizli tutabilmeniz mümkündür. TikTok hesabını gizlediğiniz zaman sizi sadece takip eden kişilerin görmesi mümkün olacaktır.

Takip etmeyen kişilerin profilinizi görmesi mümkün değildir. Elbette bunun için de öncelikli olarak TikTok hesabı gizleme adımlarına hakim olmak ve buna uygun bir şekilde hareket etmek gerekmektedir. Doğru adımları atabilmek için de bu tarz bilgileri doğru adreslerden edinmek gerekmektedir. Sizleri en doğru bilgilerle buluşturan adres de elbette ki sosyalatom.com olarak tanınmaktadır.

Sosyalatom.com yenilikçi yapısı ve gelişime açık olan hizmetleriyle sizleri merak ettiğiniz hemen her konuda bilgilendirmektedir. Bu sayede TikTok hesabı gizleme işlemleri konusunda da adım adım bilgi aktarmaktadır. TikTok hesabı gizleme işlemlerini doğru şekilde takip etmesinin yanı sıra sizleri bu aşamada en iyi fırsatlarla bir araya getirmektedir. Elbette sadece bilgi açısından değil SMM panel hizmetlerinden de faydalanmanız konusunda öne çıkmaktadır. Peki siz TikTok hesabı gizleme işlemi nedir, nasıl yapılır biliyor musunuz? Bilmiyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

TikTok Hesabı Gizleme Nasıl Yapılıyor?

TikTok hesabı gizleme nasıl yapılıyor sorusuna cevap olarak birçok seçenek sunulmaktadır. Öncelikli olarak yapılması gerekense elbette ki İPhone ve Android üzerinde, mobil cihazınızda uygulamayı açmanız gerekmektedir. Mobil cihazınız içerisinde açtığınız TikTok uygulamasının sağ üst köşesinde bir profil sekmesi yer almaktadır. Bu sekmeye dokunduğunuzda yine sağ üst köşede sizi üç tane yatay çizgi karşılayacaktır. Bu çizgiye dokunduğunuz zaman da karşınıza ayarlar sekmesi çıkacaktır.

Ayarlar sekmesi üzerinden gizlilik bölümünü açmanızın yanında sayfanın en üst kısmında gizli hesap düğmesi çıkacaktır. Gizli hesap ayarları için düğmeyi sağ tarafa doğru kaydırmanız yeterli olacaktır. Bu işlemin adından da düğmenin maviye döneceğini görmeniz mümkündür.

TikTok hesabı nasıl gizlenir işlemlerini tamamlamanızın ardından da profilinizin gizli bir hal alması söz konusudur. Profilinizi gizlemek, daha az kişi tarafından görünmek istediğiniz zamanlarda da bu sizin için bir avantaj niteliği taşıyacaktır. Ayrıca hesabınızı gizli moda çevirdiğiniz zaman, hesabınızda bulunan takipçiler sizi görmeye devam ederler. Takipçilerinize görünür kalırsınız. Ancak artık takipçileriniz geldiği zaman, sizi takip edebilmeleri için onay vermeniz gerekecektir. Siz onay verdikten sonra da takipçi olarak hesabınızı görebilme şansınız olacaktır.

Bilgisayardan TikTok Hesabı Nasıl Gizlenir?

Bilgisayardan TikTok hesabı nasıl gizlenir diyorsanız, öncelikli olarak bilgisayarınız üzerinden TikTok’a giriş yapmanız gerekir. TikTok web sitenize girmeniz, ayrıca hesabınızın içerisine giriş yapmanız da önemlidir. Sonrasında da ekranda görünen sağ üst köşede profil simgenize tıklayabilirsiniz. Siz bu noktaya tıkladığınızda artık açılır menü üzerinden ayarlar kısmına girebilirsiniz. Ayarlar üzerinde sayfanın solunda bir kenar çubuğu bulunmaktadır. Burada da gizlilik ve güvenlik işlemleri yer alır. Söz konusu sekmeye tıklamanızın üzerine de hesabınızı gizli yapmak için yan tarafta bulunan kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

TikTok hesabı nasıl gizlenir işleminin ardından da istediğiniz zaman herkes tarafından görünür hale getirebilirsiniz. Yani bu aşamada herhangi bir süre zorunluluğu yoktur. İstediğiniz anda gizli istediğiniz anda görünür bir hesap haline getirmeniz bir hayli kolaydır. Ayrıca eğer hesabınızı gizli tutma niyetindeyseniz, o zaman Facebook bağlantılarınızı hesabınız üzerinden kurtarmanız çok daha iyi olacaktır. Böylece sadece etkileşim içerisinde olmak istediğiniz kişilere görünür bir hal alırsınız.

TikTok hesap gizleme
TikTok Hesabı Nasıl Gizlenir? 2022 2

TikTok Hesabı Gizlemek Ne İşe Yarar?

TikTok hesabı gizlemek ne işe yarar tarzında sorulan soruların birden fazla olumlu cevabı vardır. Öncelikli olarak TikTok hesabınızda gizleme işlemi yaptığınızda hesabınızı koruma altına alırsınız. Gönderilerin başkaları tarafından görülmesi, kaydedilmesi ve çalınması riskini yok edersiniz sadece yakın çevrenizin görmesi için paylaştığınız fotoğrafların, videoların görünürlüğünü de en aza indirmiş olursunuz. Bu da sizin daha rahat olmanız anlamına gelmektedir.

Eğer takipçi sayınızın yükselmesini, hayalet takipçileri gerçek takipçilere dönüştürmeyi istiyorsanız da bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle TikTok içerisinde başarı sahibi olabilmeniz, güvenlik önlemleri alabilmeniz açısından bu büyük bir fırsat olarak görülecektir.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments