Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaTumblrTumblr Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?

Tumblr Güvenli Mod Nasıl Kapatılır?

- Advertisement -

Tumblr Güvenli Mod Nedir?

Popüler uygulamalar arasında yer alan ve özel bir kitleye sahip olan Tumblr, aktif bir şekilde kullanılmaya devam ediliyor. Ayrıca Tumblr bünyesinde hemen her istediğinize kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Paylaşımların ve etkileşimlerin yüksek olduğu platform, kendi bloğunuzu oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Size ait bir dünya kurma şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu uygulama üzerinden farklı birçok kişinin paylaşımlarını görebiliyor ve hangi alanda ilgiliyseniz o alanda nadide paylaşımlarla karşılaşabiliyorsunuz. Ancak Tumblr kullanırken bilmeniz gereken bazı detaylar da bulunmaktadır. Eğer daha bilinçli hareket ederseniz o zaman eksiksiz bir şekilde ilerlemeye devam edersiniz. Hesabınız tam da sizin istediğiniz gibi bir görünüme, kitleye sahip olabilir. Bunlardan biri de Tumblr Güvenli mod özelliğidir.


Tumblr güvenli mod ayarları üzerinde bazı değişiklikler yapabilmeniz de mümkündür. Dilerseniz hesabınızda ilerlemek istediğiniz yönlere göre bir seçim yapabilirsiniz. Güvenli mod ayarı açık kapabileceği gibi kapalı da olabilir. Bunun için de elbette ki bazı aşamaları takip etmeniz gerekiyor. Tumblr güvenli mod kapatmak için yapmanız gerekenler öğrenmeniz de şart. Böylece talep ettiğiniz başarıyla buluşabilirsiniz. Peki siz, Tumblr güvenli mod nasıl kapatılır, biliyor musunuz? Bilmiyorsanız size sunacağımız basamakları takip ederek istediğiniz sonuca kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. 

Tumblr Güvenli Mod
Tumblr Güvenli Mod

Tumblr Güvenli Mod Kapatma Aşamaları

Tumblr güvenli modu kapatmak için hangi cihazdan bağlandığınız da çok önemli. Yani bilgisayar üzerinden giriş sağlıyorsanız o zaman farklı adımları takip etmeniz gerekir. Bunları aktarmak gerekirse de siz Tumblr güvenli modu kapatmak için öncelikli olarak Tumblr platformuna giriş yapmalısınız Sonrasında da gösterge tablosunda bulunan ayarlar kısmına girmelisiniz. Burada filtreleme kısmı bulunur. Filtreleme kısmı içerisinde de güvenli mod yer alır. Güvenli mod anahtarını kapattığınız zaman istediğiniz sonuca ulaşmış olursunuz. Yapmanız gerekenler de aslında bu kadar basittir.
Aynı şekilde Android için de farklı bir yol izlemeniz gerekmektedir. Yapmanız gereken ilk şey de uygulamayı açmaktır. Uygulama içerisinde hesap kısmına girmelisiniz. Sonrasında da ekran üzerinde genel ayarlar kısmından filtreme işlemine girmeniz gerekir. Filtreleme özelliği içerisinde de güvenli mod özelliğinden faydalanabilirsiniz. Güvenli mod özelliğini istediğiniz gibi kapatabilir, bu şekilde ilerlemeye devam edebilirsiniz. 

Tumblr Ayarlar
Tumblr Ayarlar

Tumblr Güvenli Mod Kapatmanın Amacı Nedir?

IOS için de Tumblr güvenli mod özelliğini kapatabilirsiniz. Bunun için de ayarlar kısmına girmeniz beklenir. Sonrasında Tumblr ayarlarından güvenli moda gelmelisiniz. Güvenli mod üzerinden de hiçbir şeyi saklamayın seçeneğine tıklamalısınız. Bu adımdan sonra da zaten güvenli mod özelliğini kapatmış olursunuz. Bu özelliğin kullanılmasının asıl amacı da aslında hesabınızda her şeyi görebiliyor olmanızdır. Böylece Tumblr sizden bazı içeriklerini gizlemez. Çok daha rahat bir şekilde Tumblr paylaşımlarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, istediğiniz zaman bu özelliği tekrardan kapatabiliyorsunuz.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments