Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaTwitterTwitter'da Çevirmen Rozeti Nasıl Alınır?

Twitter’da Çevirmen Rozeti Nasıl Alınır?

- Advertisement -

Twitter’da Çevirmen Rozeti Nedir?

Dönemin en çok kullanılan ve farklı kitleleri bir arada buluşturmayı başaran uygulaması Twitter aktif bir şekilde kullanıcı alıyor. Kullanıcı sayısı günden güne artmaya devam ederken aynı zamanda farkı içerikler barındırdığı da biliniyor. Kullanıcılar bu konuda daha sistemli bir çalışma sürdürmekten yanalar. Bunun için de uygulama içerisinde en iyi faktörlerden faydalanılabilmesi için gelişim devam ettiriliyor. Twitter bünyesinde her daim gelişim ve yenileme çalışmaları sürdürülüyor. Son dönem de en çok merak edilen konulardan biri de Twitter çevirmen olmak olarak biliniyor. Birçok kişi de bunun ne olduğu ve nasıl yapıldığını merak ediyor.


Twitter çevirmenleri kullanıcılar içerisinden ilerleniyor. Aynı zamanda kullanıcılar arasından olan bu çevirmenler site içerisinde aktif bir şekilde hizmet veriyorlar. Bunun için de özellikle site üzerinden dil çeviriminde destek sağladıkları biliniyor. Kullanıcılar bu konuda herhangi bir ücret desteği almadan çalışmalarını devam ettiriyor. Bu sırada da elbette büyük bir faydalarının olduğu da biliniyor. İşte tam da bu noktada Twitter çevirmen rozeti devreye giriyor. Rozeti alma işlemleri sırasında bu tarz adımları takip etmeniz gerekiyor. Kullanıcıların da birçoğu bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak ve tüm konuya hakim olabilmek gibi beklentileri oluyor. Peki siz Twitter nasıl çevirmen rozeti alınır, biliyor musunuz?

AVvXsEitmzgpGKLg09ntcG 2 4SOL5waFcsmTKhK4JjDemr5jtS3SFX1PBQUpI6YOw3nBaK4qhUZVgeEjGzsXkFZfjZ51bQIUCysP 0qdovNhHl iRWyKzqR0KAIzFqSVnFnUf0pn uH1J5Lt0v8 oIFQYwOC729QMfKzUrdy1gviLbQTYRXGcvZ2phPUGzd=w601 h289
Twitter’da Çevirmen Rozeti Nedir?

Twitter’da Çevirmen Rozeti Almak

Uygulama içerisinde yer alan çevirmen rozetinin bir işlem sonucunda alınıldığı bilinmektedir. Bu işlem de aslında adından da belli olduğu üzere çevirmenlik işi olarak görülür. Bir dil üzerinden bir başka dile hizmet vermek için var olan kullanıcılar yaptığı işlemdir. Ayrıca uygulama içerisinde bu kullanıcılara da ihtiyaç duyulmaktadır. Hatta bu kişilerin ücret almıyor olması da büyük bir fark olarak bilinmektedir. Bunlar bu adımları takip ederek çevirmenlik yaptıklarından dolayı da kendi profilleri üzerine rozet konulmaktadır. Söz konusu rozetlerin alınması da aslında çevirmen rozeti olarak bilinmektedir. Aslında genel manada aktarmak gerekirse global bir uygulama olan Twitter üzerindeki farklı dilleri anlayabilmeniz için yapılan çevirme işlemleri Twitter çevirmenleri tarafından yapılmaktadır. 

AVvXsEgS9gUEi9hviqwr4cPFTd7 Ifc46oajAfyKw6yObpe1VBqQGz1 BpFQxzsxBwRJdRm3QqxvmIoPv1pJ WwLW66h4GSSGxMeiGtlsaBipTq8xtZWP9D4HGVz5Noh9iKXB MSFpx ALThep1KnT2DXlfRuolbQGc4hPkD11MKS3JS8Cjr7VA5Pa2N7Gse=w653 h247
Twitter’da Çevirmen Rozeti Almak

Twitter’da Çevirmen Rozeti Alma Adımları

Eğer siz de Twitter ‘da çevirmen rozeti alma işlemlerine başlamak istiyorsanız öncelikli olarak çevirmenlik görevini yapmanız gerekiyor. Eğer bu görevi yapmazsanız rozetin sizde durma süresi oldukça kısa olacaktır. Çünkü rozet görevi yapan kişilerin profiline eklenmektedir. Yapılan denetlemeler sonucunda rozet kaldırılacaktır. Rozetin alınması da aslında sanıldığından daha kolaydır. Bunun için rozet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda söz konusu adrese girmenizin ardından dilinizi seçmeli ve kayıt oluşturmalısınız. Sizlere sorulan soruları yanıtladıktan sonra da doldurduğunuz form kontrol edilmek üzere gönderilmektedir. Eğer çevirmenlik talebi için doldurduğunuz bu form onaylanırsa sizlere geri dönüş yapılmaktadır. Ancak olumsuzsa geri dönüş alamazsınız. Çevirmenliğiniz kabul ediğindeyse sizlere level level sorular sorulmaktadır. Bu sorulara yanlış cevap vermeniz de görevden alıkoyulmanız anlamına gelmektedir.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments