Çarşamba, Kasım 29, 2023
Ana SayfaWhatsappWhatsApp Durumuna Gizlice Bakmak Mümkün Mü?

WhatsApp Durumuna Gizlice Bakmak Mümkün Mü?

- Advertisement -

WhatsApp durumuna gizlice bakmak mümkün mü sorusu son zamanlarda sıklıkla araştırılan konulardan biri haline geldi. Bilindiği üzere WhatsApp artık aktif bir şekilde kullanılıyor. Milyonlarca insan tarafından kullanılan WhatsApp içerisinde yenileme ve iyileştirme çalışmaları yapılıyor. Bu yüzden uzun bir süredir WhatsApp bünyesinde durum paylaşım özelliği de var. Elbette durum paylaşabildiğiniz gibi başkalarının durumuna da bakabiliyorsunuz. Peki WhatsApp durumuna nasıl gizlice bakılır, biliyor musunuz? WhatsApp durumuna nasıl gizlice bakılır konusunda bilgi sahibi değilseniz o zaman yazımızın devamını okuyabilir ve güvenilir bilgiler edinebilirsiniz. Çünkü artık WhatsApp durumuna baktığım görünür mü tarzında endişe etmenize gerek yok.

WhatsApp durumlarına bakmak istediğiniz zaman dilerseniz gizlice dilerseniz kolay yoldan ilerleme kaydedebilirsiniz. Çünkü her ikisi için de farklı yöntemler bulunmaktadır. İnternet içerisinde WhatsApp durumlarına gizlice bakmak için sunulan yöntemler de elbette ki birden fazladır. Her birini doğru ve eksiksiz bir şekilde takip ettiğinizde kolaylıkla istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

WhatsApp Durumuna Gizlice Bakmak Ne İşe Yarar?

WhatsApp durumuna gizlice bakmak ne işe yarar sorusunun cevabı çok basit. İnsanlar WhatsApp durumlarına baktığım görünmesin istiyorlar. Özellikle iletişim kurmadıkları, aralarının kötü olduğu insanların durumlarına bakmak ama görünmemek için bu yöntemleri kullanıyorlar. Böylece konuşmadığınız, görünmek istemediğiniz birinin ne paylaştığına rahatlıkla bakmış oluyorsunuz. Gizli şekilde bakmış olmanız, sanki siz karşınızdaki kişinin paylaşımlarını görmüyormuşsunuz gibi bir izlenim de yaratacaktır. Gerek dostluklarda gerek ilişkilerde önemli bir özellik olarak bilinen bu gizleme fırsatı artık eskisinden de aktif bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. WhatsApp da birinin durumuna gizlice bakmak artık popüler özelliklerden biri olarak da anılmaktadır. Ayrıca bu aşamada yapılması gerekenler, sanıldığından çok daha basittir. Uğraşmanıza gerek kalmadan, kolay yoldan istediğiniz özelliği kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

WhatsApp Durumuna Baktığım Nasıl Görünmez?

WhatsApp durumuna baktığım nasıl görünmez diye düşünüyorsanız, birden fazla yöntem kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Özellikle yeni dönemde WhatsApp durumuna gizlice bakma 2022 araştırmaları daha doğru sonuçlar vermektedir. Dilerseniz bu işlemi yapmak için internet üzerinde bulunan yönlendirici videoları izleyebilir ve bu sayede adım adım istediğiniz sonucu alma şansına sahip olabilirsiniz.

WhatsApp durumuna baktığınızın görünmemesi için yapmanız gerekenlerden ilki size sunacağımız adımları doğru şekilde devam ettirdiğinizden emin olmanızdır. Bunları tamamladıktan sonra artık hayalet kullanıcı olarak durumları görebilir ama görmemiş gibi davranabilirsiniz. Hatta sizin için en doğru adım, bu işlemi önce bir yakınızın durumu üzerinde denemek ve ondan sonra aktif olarak kullanmak olacaktır.

Bu işlemler içerisinde ilk olarak WhatsApp uygulamasının içerisinde bulunan üç nokta sembolüne tıklamanız gerekmektedir. Burası seçenekler kısmı olarak geçmektedir. Ayrıca seçenekler kısmı üzerinden de ayarlara girmeniz gerekir. Elbette eğer IOS kullanıyorsanız, direkt olarak ayalar kısmı karşınıza çıkacaktır. İlk adım Android ve web sürümleri için geçerlidir. Bu kısımları tamamlamanızın ardından hesap kısmına girmeli ve ayrıca gizlilik bölümlerine girmelisiniz. Eğer burada okundu bilgisi açık görünüyorsa, seçeneği kapatmanız gerekir.  

Siz okundu bilgisini ne zaman açmak isterseniz, o zaman görünür hale gelirsiniz. Bu sistem sayesinde de WhatsApp durumuna gizlice bakma programları seçeneklerinden birini kullanmanıza gerek kalmaz. Daha rahat bir biçimde stalk yapabileceğiniz gibi hesabınızı güvende tutmuş olursunuz. Sıklıkla kullanılan yöntemleri incelediğinizde de en çok karşınıza çıkan seçeneğin bu olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca duruma baktıktan hemen sonra okundu bilgisinin kaldırılması da doğru değil. Okundu bilgisinin tekrar açılması için öncelikli olarak kişinin durumunu kaldırmasının, sürenin dolmasının beklenmesi gerekir.

WhatsApp durumuna gizlice bakmak mümkün mü
WhatsApp Durumuna Gizlice Bakmak Mümkün Mü? 2

WhatsApp Duruma Gizlice Bakma Yöntemleri Nelerdir?

WhatsApp durumuna gizlice bakma yöntemleri nelerdir sorusunun ikinci cevabı da oldukça kolaydır. Yani ilk olarak uygulama içerisinden yapacağınız işlem gibi diğerinde de kısa süre içerisinde sonuca ulaşabilirsiniz. Bu sırada yapmanız gereken ilk işlem uygulamayı açmaktır. Uygulamayı açmanızın ardından gizlilik ayarlarına girmeniz, buradan gizlilik değişikliklerini yapmanız gerekir. Diğer yandan okundu bilgisi butonunun yeşil olduğu bilinir bunun gri olduğundan emin olmanız şart. Böylece hem atılan mesajları görüp görmediğiniz belli olmaz hem de kimin durumuna baktığınızı göstermemiş olursunuz. WhatsApp durumuna gizlice nasıl bakılır diye sorduğunuzda, aslında alacağınız cevaplar bu kadar basittir. İşlemleri zorlanmadan, kısa süre içerisinde halledebilirsiniz.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments