Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaWhatsappWhatsApp Gif Ekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Gif Ekleme Nasıl Yapılır?

- Advertisement -

WhatsApp Gif Ekleme İşlemleri

Ülkemizde ve dünya üzerinde hızlı bir şekilde yayılan ve iletişimi çok daha kolay bir hale getiren WhatsApp, dönemin en başarılı uygulamalarından biri. İnsanların uzaktaki biriyle rahatça sohbet etmesini mümkün hale getiriyor. Ayrıca uygulama bünyesinde daha başarılı adımlar atma şansına sahip oluyorsunuz. Sizlere internetle beraber kullanım fırsatı sunulan uygulama gelişmeye de devam ediyor. Büyük bir profesyonellik barındıran WhatsApp hizmetleri konusunda da sınır tanımıyor. Özellikle WhatsApp gif ekleme işlemleriyle beraber artık çok daha zengin bir içeriğe sahip olduğunu belli etti de denilebilir. Uygulama içerisinde birçok kişi de bu işlemin nasıl yapıldığını merak ediyor. Bunun için de farklı noktalardan araştırmalar yapılmaya devam ediliyor. Peki siz WhatsApp ekleme nasıl yapılır, biliyor musunuz?


WhatsApp gif ekleme işlemleri sayesinde artık arkadaşlarınıza sticker yollayabilirsiniz. Sohbetin daha eğlenceli hale gelmesini sağlayacak olan giflerden ve emojilerden ekleyebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi anlatma şansına sahip olmui olursunuz. Eğer gif eklemek istiyorsanız da bunu zorlanmadan yapmanız mümkün. Öncelikli olarak sizlere sunacağımız adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde takip etmeniz gerekmektedir. Böylece artık sohbetleriniz sırasında sizler de arkadaşlarınız gibi gif kullanabilirsiniz.

WhatsApp ekleme nasıl yapılır
WhatsApp ekleme nasıl yapılır

WhatsApp Gif Yapma Adımları 

Gif kullanmak istediğiniz zaman öncelikli olarak göndermek istediğiniz kişiyle olan sohbet bölümünü açmalısınız. Sohbet kısmı üzerinde de ekranda bir artı işareti olur. Bu işareti seçtikten sonra da bir video seçmeniz gerekir. Videoyu seçtiğinizde yukarıda sarı bir kısım belirmektedir. Sonrasında bu kısımda videonun nerede başladığı ve nerede bitmesi gerektiğini de siz seçiyorsunuz. Seçimlerinizi yapmanızın ardından da gönderimi sağlayabilirsiniz. Yani aslında WhatsApp gif yapma işlemleri sizin vaktinizi almaz. Hatta saniyeler içerisinde talep ettiğiniz sonuca ulaşma şansına da sahip olabilirsiniz. Bu sayede daha harika ve komik gifler kullanma fırsatınız olacaktır.
Siz uygulamada gif kullandığınız zamanlarda da aslında arkadaşlarınızdan gelen fark gifleri de alabilirsiniz. Kendi arşiviniz içerisine kaydettiğiniz gifleri başka sohbetler içerisinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu da sizin için daha büyük bir fark yaratmaktadır. Sohbet esnasında en iyi giflerden faydalanma şansınız da olacaktır. 

 

WhatsApp Gif Özelliği Nasıl Kullanılır?

WhatsApp gif oluşturma basamaklarının yanı sıra gif ekleme konusunda da başarılı olabilirsiniz. Çünkü bu işlemler kullanıcıların keyif almasını sağlamaktadır. Milyonlarca insan da WhatsApp gifleri kullanırken eğlenebiliyor. Sohbetlerin daha akıcı olması ve yazışarak anlatılamayanların anlatılmasını sağlıyor. Hatta kendi arkadaşlarınız içerisinde daha kaliteli bir sohbet yaratabiliyorsunuz. Ayrıca bu özellik sayesinde konuşmalarınız beklediğinizden çok daha profesyonel bir hal alabiliyor. Arkadaşlarınızı güldürmek istediğiniz zaman ya da ilginin size dönmesini istediğinizde bu gifler bir hayli işinize yaracaktır. Talep ettiğiniz profesyonellik konusunda da olmazsa olmazlardan biri olduğu da bilinmektedir. Binlerce seçeneği olan gifler, zorlanmadan sürekli olarak kullanılmaktadır.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments