Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaYoutubeYouTube Katıl nedir?

YouTube Katıl nedir?

- Advertisement -

YouTube Katıl Butonu Nedir?

Son dönemin en çok kullanılan uygulamalarından biri YouTube. Söz konusu uygulama içerisinde büyük bir hareketlilik söz konusu. Trendlerin içerisinde yer almasından dolayı kullanıcı sayısı da günden güne artıyor. Video izlemek ve yayınlamak için üyelik oluşturan kullanıcılar buradan gelir de elde ediyor. Bu yüzden de kazanç sağlamak isteyen birçok kişinin uğrak adresi olarak biliniyor. Ayrıca uygulama içerisinde geniş bir kitle olduğundan, aradığınıza ulaşmanız da oldukça kolay. Artık YouTube sayesinde birçok detaya kendiniz ulaşabiliyorsunuz. Bu durum da kullanıcıların aktifliği sürekli olarak ön plana çıkıyor. Uygulama içerisinde de söz konusu hareketlilik için iyileştirme geliştirme çalışmalarını da içerisinde barındırıyor.


Söz konusu yeniliklerden biri de çokça sevilen bir özellik YouTube Katıl. Yaz aylarında duyurulan katıl butonu, birçok kanal içerisinde de karşınıza çıkabiliyor. Kullanıcılar da bunun için ne olduğunu ve ne gibi özellikler barındırdığını merak ediyor. Peki siz YouTube Katıl nedir, biliyor musunuz?
YouTube Katıl yeni bir para kazanma özelliği de denilebilir. İçerik oluşturucuları için de oldukça iyi bir haber olduğu söylenebilir. Bu buton da genellikle videoların yanında bulunan abone ol düğmesinin yanında. Katıl özelliği sayesinde, aboneleriniz tarafından aylık bağışla desteklenebileceksiniz. Bu da özellikle reklam almayanlar için oldukça değerli bir yenilik denilebilir. Videolarınız ve hesabınız üzerinden elde edeceğiniz kazançların artması anlamına geliyor.

 

image 27
YouTube Katıl Butonu Nedir?

YouTube Katıl Nasıl Kullanılır?

Merak edilen YouTube katıl nasıl çalışır diye de çokça soruluyor. Bu özelliğin çalışması, aslında abonelik sistemi olarak biliniyor. Kanalınızı takip eden kişilerin istedikleri zaman kanal sahibine bağışta bulunabilmesini sağlıyor. Bu özellikle beraber takipçilerinizin sizlere para vermesi de mümkün hale geliyor. Ayrıca bu özelliğin kullanımı sırasında kredi kartı kullanılıyor. Hesabınızı YouTube üzerine ekleyerek video sahiplerine belirli oranlarda bağışta bulunabiliyorsunuz. Ancak bilinmesi gereken en önemli detay bu bağışların aylık olarak düzenli şekilde verildiğidir. Siz iptal etmediğiniz sürece her ay bağışta bulunursunuz. Bu düzenli bir talimat olarak işleme verilir. Ancak otomatik bir düzeni olsa da istediğiniz zaman kolaylıkla iptal edebilirsiniz. 

YouTube Katıl Nasıl Kullanılır?
YouTube Katıl Nasıl Kullanılır?

YouTube Katıl Butonunun Artıları Nelerdir?

Eğer YouTube içerisinde bulunan katıl butonunu kullanırsanız birden fazla avantajla da bir araya gelmiş olursunuz. Yani bu özellik sadece içerik sahiplerini sevindiren bir durum değil. Eğer siz video sahibine bağışta bulunursanız o zaman yorumlarda veyahut canlı sohbette adınızın yanında bir rozet görünür. Bu rozet de bağlılık rozeti olarak geçer. Kişiye özel rozetler bulunmaktadır. Aynı zamanda kanal ile canlı sohbet yapabilme fırsatı da tanınır. Size özel içerikler ve anketler de hazırlanabilmektedir. Hatta katıl butonunu kullandığınız zaman markalara özel olan indirimlerden de faydalanma şansına sahip olursunuz. Bu durum da büyük bir avantajla bir araya gelmenizi sağlayacaktır.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments