Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaYoutubeYoutube Özel URL Uygunluğu

Youtube Özel URL Uygunluğu

- Advertisement -

Youtube Özel URL Nedir?

Gelişen teknolojiyle beraber birçok kişi sosyal medya uygulamalarını kullanılıyor. Kullanılan uygulamalardan biri de elbette ki Youtube. Kullanıcılar, YouTube üzerinde oldukça başarılı işlere imza atabiliyor. Uygulama bünyesinde hem video izleyebiliyor hem de ürettiğiniz içerikleri paylaşabiliyorsunuz. Bu durum da kullanıcıların olmazsa olmazlarından biri olarak biliniyor. Çalışmalarınız sayesinde çok daha verimli hareket etme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Elbette söz konusu iyileştirmeler sayesinde YouTube kanalınızı çok daha ön plana çıkarabilirsiniz. Bunun da belirli yöntemleri bulunuyor. Mesela kanalınız için URL değişikliği yapabilirsiniz. Bu oldukça doğru bir hamle olacaktır.
Kullanıcıların birçoğu hesabının özel ve başarılı olabilmesi için URL değişikliğinde bulunuyor. Bunun için de nasıl bir ilerleme kaydetmeleri gerektiğini de araştırıyor. YouTube URL uygunluğu ile ilgili sorular da soruluyor. Peki siz YouTube URL uygunluğu hakkında ne biliyorsunuz?
Sizlere sunacağımız bilgilerle beraber YouTube kanal adının nasıl değiştirileceğini ve buna benzer detayları öğrenebilirsiniz. Böylece hesabınızın genel konularda nasıl bir ilerleme kaydedebileceğini de öğrenmiş olursunuz. Hatta bu aşamada doğru adımlar atmanız sizi çok daha başarılı bir hale getirecektir. Hesabınızın ön planda olabilmesi ve her daim başarılı olabilmek için bu yönteme başvurmanız da mümkündür. Zaten şu anda talep edilen popülerliğe sahip birçok platform da YouTube URL alma yöntemlerini kullanmaya devam ediyor. 

youtube ozel url
Youtube Özel URL Nedir?

Youtube Özel URL Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sizler kanalınız için YouTube özel URL oluşturmak istiyorsanız o zaman bazı koşullara uyum sağlamalısınız. Aksi halde bu özellikten faydalanamazsınız. Öncelikli olarak hesabınızın yüzden fazla aboneye sahip olması gerekiyor. Ek olarak kanalınızın en az otuz günlük bir kanal olması şartı var. Kanal simgenizin bir fotoğraf olarak yüklenmesi de bekleniyor. Son olarak da bir kanal resmi yüklenmiş olması gerekli. Bu gibi şartlara uyum sağladığınız zaman özel URL alma işlemlerinde sorun yaşamazsınız. Ayrıca genel olarak YouTube kanalınız için sadece bir tane URL kullanabilirsiniz. Hatta özel URL seçeneklerini başkasına aktaramazsınız. Ek olarak siz özel URL oluşturduktan sonra değiştirme işlemi yapamazsınız. Bunun herhangi bir yolu bulunmamaktadır. Bu aşamada yapmanız gereken hesabı silmek ve yeniden açmaktır. 

youtube ozel url alma
Youtube Özel URL Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Youtube Özel URL Nasıl Alınır?

Gerekli kurallara uyum sağladığınız zaman YouTube özel URL oluşturma işlemini yapabilirsiniz. Bunun için de ilk olarak hesabınıza giriş yapmanız gerek. Ardından gelişmiş hesap ayarlarına gitmelisiniz. Burada da karşınıza kanal ayarları çıkacaktır. Sonrasında da özel URL alın kutusu içerisinde onay verilen URL seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu aşamada kutucuk içerisindeki seçenekleri değiştiremezsiniz ancak ekleme yapabilirsiniz. Sizlere verilen kullanım şartlarını da inceledikten sonra gerekli onayları verebilirsiniz. Ardından da URL değiştir kısmına tıklayabilirsiniz. Bu işlemlerle beraber YouTube özel URL değişikliğini ilk ve son kez yapmış olursunuz.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments