Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaYoutubeYouTube Sanatçı Rozeti Almak

YouTube Sanatçı Rozeti Almak

- Advertisement -

YouTube Sanatçı Rozeti Nedir?

Gelişen ve sürekli olarak yeniliklerle karşınıza çıkan YouTube, oldukça başarılı bir platform. Uygulama içerisinde de birden fazla seçenek yer alıyor. Uygulamayı kullanırken hem izleyici hem de içerik üreticisi olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra isterseniz hesabınıza sanatçı rozeti de alabilirsiniz. YouTube sanatçı rozeti de son zamanlarda en çok kullanılmak istenen ve sevilen seçeneklerden biri. Hesabınızın çok daha fazla öne çıkmasını sağlıyor. Aynı zamanda uygulama içerisinde bulunan kanalın size ait olduğunu da kanıtlamış oluyorsunuz. Eğer popüler ve tanınırlık sahibi biriyseniz, resmi hesabınızın belli olması için de oldukça etkili bir yöntem olduğu söylenebilir.
YouTube sanatçı rozeti de aslında bir onay işareti olarak verilmektedir. Kanalınızın resmi olduğunu ve gerçek hesabın size ait olduğunu gösterir. Bu sayede aslında hesabınızın etkileşimlerinin düşmesinin de önüne geçmiş olursunuz. Başka hesapların siz sanılıp etkileşim kaybetmenizin de önüne geçilir. Hatta arama sırasında da kolayca bulunabilmeniz için etkili bir yöntemdir. Bu yüzden de sanatçıların çoğu sanatçı rozetine sahip olmak istiyor. Elbette bu durum kendiliğinden olmuyor. Sanatçı rozetine sahip olabilmek için bazı kriterlere sahip olmanız şart. Bunun yanı sıra sanatçı rozetini için doğru şekilde başvuru yapılması gerekiyor. Peki siz YouTube artist rozeti için nasıl başvurulur biliyor musunuz?

image 28
YouTube Sanatçı Rozeti Nedir?

YouTube Sanatçı Rozeti Alma Kriterleri Nelerdir?

Eğer siz YouTube sanatçı rozeti almak istiyorsanız o zaman bazı kriterlere uyum sağlamalısınız. Bunlardan biri de elbette ki abone sayınızdır. Abone sayınızın yüz bin olması gerekir. Aynı zamanda kanalınızın herkese açık olması da büyük bir önem arz etmektedir. Bunların yanı sıra uygulama içerisinde söz konusu olan diğer gereksinimleri de karşılıyor olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra eğer abone sayınız azsa ama yine de tanınır biriyseniz o zaman da rozetinizi alabilirsiniz. Örnek göstermek gerekirse YouTube dışında, yani gerçek dünyada bir üne sahipseniz o zaman zaten doğrulanmış bir profil sahibi olmanız çok kolaydır. Bu sırada herhangi bir zorlanma yaşamazsınız. Başvurunuzu yapmanızın ardından da kısa sürede rozetinizi alabilirsiniz. 

 

Music V3
YouTube Sanatçı Rozeti Alma Kriterleri Nelerdir?

YouTube Sanatçı Rozeti Alma Başvurusu

Genellikle YouTube sanatçı rozeti nasıl alınır tarzında sorular soruluyor. Bu sorulara karşılık olarak da öncelikli olarak bir başvuru yapmanız gerekiyor. Bunun için de hesabınızın, oturumunuzun açık olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca çalışmalarınızı YouTube destek sayfası üzerinden devam ettirmelisiniz. Burada hesabınızın rozete uygun olup olmadığına dair bir mesaj görünür. Burada gerekli işlemleri devam ettirerek de rozetinizi alabilirsiniz. Sizlere başvurunuzu doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanızın ardından da geri dönüş sağlanacaktır. Bu geri dönüş de kimi zaman birkaç saat kimi zaman da birkaç hafta kadar sürebilmektedir. Aynı zamanda hesabınız içerisinde anında geri dönüş alabilmeniz de mümkündür. Yani alacağınız dönüş süre bakımından değişkenlik gösterebilir.

- Advertisement -

SosyalAtom istatistiklerini yükseltmek için binlerce fenomen tarafından güvenilen platform. İhtiyacınız olan her şey takipçilerden beğenilere, izlenmelerden, abonelere ve daha fazlası bu evrende! Hemen kayıt ol!

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments